پردیس سارنگ

​شرکت پردیس سارنگ به عنوان آزمایشگاه دارای گواهی تایید صلاحیت از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ايران در حوزه كنترل كيفيت در صنعت رنگ از سال 1394 فعالیت می نماید.
این شرکت با تکیه بر دانش فنی و بهره گیری از نیروی انسانی آموزش دیده، استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، سعی در ارتقاء سطح کیفی و تسریع در ارائه خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی منطبق بر الزامات استاندارد های بین المللی، ملی و کارخانه ای در راستای رضایتمندی واعتماد مشتریان خود دارد. شایان ذکر است، از مهمترین ارزش های بنیادی در این آزمایشگاه افزایش دقت و صحت در نتایج آزمون ها با تکیه بر استانداردهای مصوب و نیز تامین نیازهای مشتریان می باشد. بر این اساس، آزمایشگاه پردیس سارنگ با استفاده از آخرین تست متدها و استفاده از تجهیزات پیشرفته، در کنار نیروی متشکل از متخصصین مجرب سعی در خدمت رسانی شاسیته به مشتریان خود دارد.

دانلود کاتالوگ

​در سارنگ همواره صداقت و ایمان راسخ ، پشتکار و همیت و نیز رضایتمندی مشتری، جزء اصول بنیادین و پایه‌ای شرکت بوده و تمام موفقیت خود را مرهون عوامل فوق می‌دانیم. کیفیت و رضایت مشتری همواره والاترین آرمان و ارزش در سارنگ بوده است و از همین رو برای جلب و حفظ اعتماد و اطمینان مشتریان، همواره ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و مطابق با استاندارد را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

ارزش ها و ویژگی های کاری در سارنگ

ارائه خدمات با کیفیت
ایجاد ارزش افزوده برای مشتری
تلاش برای کسب حداکثر رضایت مشتری
پیاده سازی بالاترین استانداردها در صنعت رنگ
توسعه محصول و ارائه محصولات نوین و دانش بنیان
مشتری مداری و ارج نهادن به ارزش های مشتری در کسب و کار


​​​​​​​
 
ماموریت
​​​​​​​

ما در آزمایشگاه سارنگ تلاش می کنیم تا برای تمام دغدغه های فنی تولیدکنندگان صنعت رنگ، راهکارهای مناسبی ارائه دهیم تا علاوه بر ایجاد ارزش افزوده برای تولیدکننده، سهمی در ارتقاء صنعت رنگ کشور نیز داشته باشیم. انجام آزمایش های کنترل کیفیت رنگ، آموزش نیروی انسانی متخصص، ارائه مشاوره های فنی، راه اندازی خط تولید رنگ، راه اندازی آزمایشگاه Q.C واحدهای تولیدی، تحقیق و توسعه (R&D) و مهندسی معکوس رنگ راهکارها و خدماتی است که در این مجموعه به تولیدکنندگان صنعت رنگ ارائه می شود.