شرکت مجتمع صنایع شیمیایی سارنگ ، تولید کننده انواع رنگ، رزین و حلال های صنعتی ، در سال 1394 توسط گروهی از مهندسین و متخصصین صنعت رنگ، راه اندازی گردید. هدف از تاسیس این شرکت تامین و تولید انواع رنگ، رزین و حلال های شیمیایی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی می باشد. این مجتمع ، با کمک پرسنل مجرب و با بهره گیری از ابزار مدرن و همچنین استفاده از سیستم های نوین مدیریت و کاربرد استانداردهای جهانی در زمینه تولید، ضمن ارتقاء مداوم کیفیت محصولات خود ، موفق به همکاری با سازمان ملی استاندارد در زمینه تدوین استانداردهای جدید در صنعت رنگ شده است. همچنین، آزمایشگاه کنترل کیفیت این مجموعه به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد، مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت از بدو تاسیس، با تاکید بر کیفیت محصولات و اصل رضایت مشتری، توانسته به تدریج اعتماد مصرف کنندگان را جلب نموده و به یکی از خوشنام ترین مجموعه های تولیدی در صنایع شیمیایی بدل گردد. ​​​​​​​

​درباره سارنگ

دانلود کاتالوگ

سخن مدیرعامل

اینجانب دکتر سعید حسینی، از ابتدای گام نهادن در مسیر کسب دانش و تجربه در صنعت رنگ، نوآوری، ارتقاء کیفیت محصولات ، صادرات و ایجاد اشتغال را به عنوان تکلیف و دین خود به جامعه ایرانی می دانم و همواره تلاش نموده ام تا محصول و خدمت را آنچنان که شایسته نام ایرانی است به مردم عرضه کنم. رضایت هر مشتری، بالاترین ثمره تلاش های همکاران من در مجموعه صنایع شیمیایی سارنگ است که بدان افتخار می کنیم.

مشتری مداری و ارج نهادن به ارزش های مشتری در کسب و کار
تلاش برای کسب حداکثر رضایت مشتری
ایجاد ارزش افزوده برای مشتری
ارائه محصولات و خدمات با کیفیت
تضمین کیفیت محصولات
تامین مواد اولیه مرغوب
پیاده سازی بالاترین استانداردها در صنعت رنگ
توسعه محصول و ارائه محصولات نوین و دانش بنیان
اشتغال زایی و بکارگیری نیروهای متخصص و خوش فکر در فرآیند تولید

ارزش های کاری :

الماس، values

مجتمع صنایع شیمیایی سارنگ با تولید انواع رنگ و محصولات شیمیایی در تلاش است در بازار داخلی (سطح کشور) و بین‌المللی حضوری فعال داشته و محصولات با کیفیت ارائه دهد. داشتن محصولات متنوع، باکیفیت و نوآور از ویژگی‌های این مجتمع خواهد بود که با ارائه محصولات گوناگون و با کیفیت به مشتریان در داخل و خارج از کشور و کسب رضایت حداکثری ایشان موجب تبدیل شدن این مجموعه به یکی از معتبرترین مجموعه های صنایع شیمیایی در خاورمیانه می گردد.
ما در سارنگ اعتمادآفرینی، نوآوری و مشتری مداری را از وظایف اصلی خود می‌پنداریم و به داشتن همکاران فرهیخته، خلاق و متخصص افتخار می‌کنیم.
مشتریان را شریک خود و منافع ایشان را منافع خویش می‌پنداریم و بر این اساس با همکاری و هم‌افزایی با سایر فعالان صنعت رنگ، ظرفیت‌های توسعه صنعت و مسئولیت اجتماعی مشترک را پیگیری می‌کنیم.سرآمدی در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و با تکنولوژی روز دنیا را از اهداف بنیادی خود می‌دانیم.

بیانیه ماموریت :

mission
vision